רהיטים מעוצבים

רהיטים מעוצבים
אלטאגאמה >> מאמרים Articles >> רהיטים מעוצבים

רהיטים מעוצבים - הבחירה לבית שלכם

כל שנה חדשה מביאה איתה טרנדים חדשים בתחומים שונים. לפעמים מדובר באופנות חדשות לגמרי, ולפעמים מדובר באופנות ישנות שחוזרות לסיבוב נוסף. גם בתחום הריהוט ישנם טרנדים שחוזרים לקדנציה נוספת, באותה מידה שקיימות אופנות שנשארות איתנו שנים, כמו עיצובים קלאסיים של ריהוט, מטבחים וכדומה. כאשר מעצבים מחפשים רעיונות לעיצוב רהיטים, ישנם מספר מקורות שתמיד אפשר להיעזר בהם. למשל: סגנונות עיצוב קודמים, אופנות וטרנדים של השנים האחרונות בתחומים אחרים ועוד.

התאמת עיצוב הבית לעיצוב הרהיטים

רהיטים מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולו. מעצב הפנים יכול לבחור באופציה של רהיטים בעלי עיצוב מינימאלי על מנת להעצים את עיצוב החלל, באותה מידה שהוא יכול להחליט שהוא יוצר הרמוניה בין עיצוב החלל לעיצוב הרהיטים. באותה המידה הוא יכול להחליט על הצבת שני סגנונות שונים המנוגדים אחד לשני. בכל מקרה, על מעצב הפנים לקחת בחשבון שהעיצוב צריך להתאים להעדפות של הלקוח, ושהפריטים המרכיבים את העיצוב יהיו ברמת איכות גבוהה.
 
 
רהיטים מעוצבים
 

השראה אשר נוצרת תוך כדי עבודה


עיצוב הבית הוא תהליך מורכב הדורש מהמעצב להקדיש תשומת לב לפרטים רבים, וליצור גשר בין רצונות שלפעמים מתנגשים אחד בשני. לעיתים, מעצב הבית צריך לגשר בין העדפות מנוגדות של בעלי הבית. לעיתים ניתן לגשר על הפערים באמצעות שילוב בין סגנונות שונים או, באמצעות אביזרי נוי שעשויים לשמש כפתרונות נוחים. לא פעם בעת תהליך העיצוב, מעצבים מקבלים השראה מהמקום עצמו. הרעיונות יכולים להגיע מעיצוב ייחודי של חלון בבית, או פריטים אחרים בעלי מראה ייחודי ועוד.
 
סלון יוקרתי

כיצד מזהים ריהוט מעוצב איכותי


בחירה של רהיטים מעוצבים עשויה להיות קלה יותר עבור אדם שבחר לעצב בעצמו את ביתו, אם הוא מוצא את המקום הנכון לרכישת פרטי הריהוט הנדרשים. באולמות התצוגה של חברת אלטאגאמה תוכלו למצוא רהיטים מובחרים ואביזרים נלווים לעיצוב הבית. החברה משמשת כחברת יבוא רשמית של מפעלים ידועים ויצרנים מובילים. באולמות התצוגה תוכלו למצוא מגוון מוצרים כמו: מטבחי יוקרה, סלונים מעוצבים, אביזרים, תאורה וכמובן, רהיטים בכל הסגנונות.