מטבחים איטלקיים

מטבחים איטלקיים
אלטאגאמה >> מאמרים Articles >> מטבחים איטלקיים

סוד הקסם של מטבחים איטלקיים

 
ייחודו של המטבח האיטלקי נעוץ בשילוב המנצח של יוקרה ופשטות. כבר מאות שנים האוכל האיטלקי מיתג את עצמו כאוכל טעים ואיכותי במיוחד. בדומה למרשמים ולמתכונים האיטלקיים המשובחים, גם המטבחים האיטלקיים הפכו לשם דבר כעיצוב המנצח כמטבח המשפחתי, לא רק בישראל. בעיני רבים העיצוב של מטבחים איטלקיים הינו עיצוב מושלם המשלב בין סגנון ייחודי ומוקפד, אלגנטי וחם, לבין פונקציונאליות המאפשרת יצירתיות והכנת תבשילים טעימים, המשלבים חדשנות ומסורתיות.

מהו מטבח איטלקי

מטבח איטלקי הינו מטבח אשר בנוי ומעוצב עפ"י העקרונות של העיצוב האיטלקי. תפיסת העיצוב האיטלקית נוטה לחבר בין עיצוב בקווים פשוטים, נקיים ופרקטיים לבין חומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים מאד. העיצוב האיטלקי מעניק למטבח חשיבות גדולה יותר מאשר לחדרים אחרים, בשל היותו ליבו ומרכזו של הבית. קובעי העיצוב האיטלקי, והאיטלקיים עצמם, מעניקים למטבח יחס מועדף בכל הנוגע לעיצובו לעומת חדרים אחרים. גם בישראל, המטבח מהווה חדר מרכזי, המשלב פונקציונאליות, עיצוב מודרני, נוחות וחמימות.
 
מטבחי יוקרה 

 

מדוע כדאי לבחור בעיצוב של מטבח איטלקי

סגנונו של המטבח האיטלקי ייחודי בעידן המודרני. הוא משלב קווים פשוטים, חומרי גלם איכותיים ופונקציונאליות. האיכות של מטבחים איטלקיים ניתנת לזיהוי מיידי. המטבח האיטלקי שם דגש על העיצוב, בעיקר בשל היותו שגם אורחים מגיעים אליו, וכמובן מקום שבו דיירי הבית מבלים חלק ניכר מזמנם. החמימות העיצובית של מטבחים מאיטליה משתלבת באופן מושלם עם הדרישות של הצרכן הישראלי, המעוניין שבביתו יהיה מטבח שגם יהיה מעוצב באופן קלאסי ואלגנטי אך גם יהיה פונקציונאלי ומודרני, מבחינה טכנולוגיות.  
 
 מטבחים איטלקיים

 

שילוב מנצח של עיצוב קלאסי ופונקציונאליות מודרנית

ההשקעה בעיצוב היוקרתי של המטבח, בשילוב עם טכנולוגיות מודרניות ופונקציונאליות מרבית, הופכים את המטבח האיטלקי לסגנון המטבח המועדף בעיני ישראלים רבים. בחברת אלטאגאמה תוכלו למצוא את המטבח שתמיד חלמתם עליו. באלטאגאמה משווקים מטבחים באיכות גבוהה ובגימור מושלם שמיובאים מגרמניה ומאיטליה. תוכלו להתרשם ממבחר עשיר של דגמי מטבחים יוקרתיים בגוונים שונים עשויים מעץ, שישי, זכוכית או מתכת, כשהמכנה המשותף ביניהם, היא האיכות ללא פשרות של חברת אלטאגאמה.
 
אלטאגאמה משווקת רהיטים מעוצבים מאירופה. הינכם מוזמנים לצפות במגוון התמונות באתר ולהגיע לאולמות התצוגה.