סלון עור מעוצב

סלון עור יוקרתי
אלטאגאמה >> מאמרים Articles >> סלון עור מעוצב

כיצד מזהים סלון עור מעוצב איכותי

 
הסלון בבית הינו חדר מרכזי. מצד אחד הוא משמש, כמקום להכנסת אורחים, ומצד שני, כחדר שבני המשפחה יכולים להתרווח ולנוח, להתאסף לצפייה בטלוויזיה או לשיחה משפחתית. חשיבותו הופכת אותו לחדר המושקע ביותר בבית, מבחינת עיצוב החלל ועיצוב הרהיטים. סלון עור מעוצב איכותי ויוקרתי, הוא רק אחד מהאלמנטים החשובים שמשפחות משקיעות בעיצוב חדר המגורים. הבחירה בעיצוב מסוים של הרהיטים משפיעה על האווירה בסלון ומשליכה על הבית כולו.

לפי אילו קריטריונים בוחרים פינת ישיבה לבית

אתם לא ממש חייבים מעצב פנים כאשר אתם מחפשים סלון עור לביתכם. אדם המבקש לרכוש פריט ריהוט אחד לביתו, גם אם הוא חשוב במיוחד, יכול להסתפק בקביעת קריטריונים שעל פיהם הוא יבחר סלון שיתאים לצרכי המשפחה. הפעלת שיקול דעת בשילוב חוש אסתטי הם כל מה שאתם צריכים כאשר אתם בוחרים סלון לביתכם. כמו כן, על מנת להבטיח שאתם רוכשים פריטי ריהוט מעוצבים ואיכותיים, חשוב לבצע את הרכישה בחנות רהיטים בעלת מוניטין המשווקת רהיטים איכותיים.

סגנונות לעיצוב סלונים – מן הכפרי ועד ההיי-טק

בעידן הנוכחי, בניגוד לשנים עברו, סלונים מעור הפכו למוצר שניתן לראות בבתים רבים. עם זאת, אפשר להצביע על ההבדלים בין סלונים של יצרני רהיטים מובילים לבין סלונים מעור תעשייתי, במיוחד אחרי תקופה קצרה של שימוש. ישנם  מספר סגנונות עיצוב שפופולאריים למדי בשנים האחרונות והם: סלון יוקרתי, כפרי, קלאסי אלגנטי והיי-טק שיק. כל סגנון מורכב מקטגוריות משנה. למשל, אתם יכולים לרכוש סלון כפרי קלאסי או מודולארי, יכולים לרכוש סלון קלאסי אלגנטי בצבעים מסורתיים, כמו שחור, לבן או חום,  או בגוונים חדישים וכו'.  

התאמת הסלון לעיצוב החלל

ישנם מספר הבדלים בולטים בין סגנונות העיצוב השונים. למשל, סלון בעיצוב כפרי משווה לבית אווירה נוסטלגית וחמימה. סלון בעיצוב אלגנטי מגיע בגוונים אחידים וסלון היי-טק משרה אווירה מעט קרירה לעומת סלונים בעיצוב כפרי.באולמי התצוגה של חברת אלטאגאמה ניתן למצוא סלונים מעור של יצרניות ומפעלים המובילים בתחום. חברת היבוא אלטאגאמה מייבאת ומשווקת רהיטים יוקרתיים ואיכותיים ממדינות באירופה כמו: הולנד, בלגיה, צרפת, איטליה וגרמניה.
 
סלון עור מעוצב