התאמת ריהוט למשרד ביתי

table1.jpg
אלטאגאמה >> מאמרים Articles >> התאמת ריהוט למשרד ביתי

התאמת ריהוט למשרד הביתי

 
בשנים האחרונות הולכת וגדלה מגמה בה אנשים מוותרים פיזית על משרדם ובעצם מנהלים את כלל עיסקיהם מהמשרד הביתי אשר בנו להם בבית. כמו לכל דבר, יש יתרונות וחסרונות לניהול משרד מתוך הבית. אם החלטתם שניהול משרד ביתי זו האופציה הנכונה עבורכם, הקפידו לרהט אותו ולאבזר אותו באופן שיצור עבורכם חלל יעיל ואפקטיבי. משרד ביתי אינו אומר ויתור על חלום של משרד יוקרתי.
 
השלב הראשון בתכנון ריהוט החלל הוא הגדרת כלל הצרכים שיהיה לנו מחדר זה. במקרה של חדר שאמור להפוך להיות משרד ביתי, יש להגדיר בין היתר באם הוא ישמש לעבודה עצמית בלבד או באם ינוהלו בו גם פגישות. לאחר שהגדרתם את כלל המטרות והצרכים של חדר העבודה, ניתן לגשת למלאת תכנון העיצוב ובחירת ריהוט משרדי.
 

בחירת שולחן עבודה

לב ליבו של חדר העבודה הוא השולחן. יש מגוון אין סופי של שולחנות לחדרי עבודה העשויים מחומרים שונים, מסוגים שונים, בגדלים ובצבעים שונים. שולחן העבודה אמור להיות נוח ביותר, מכיוון שזה השולחן שמשמש אותנו רוב שעות היום. יש אנשים המעדיפים לשלב בחדר העבודה שלהם שולחן גדול ורחב ידים, ולהניח עליו חפצים שונים. אחרים לעומתם, מעדיפים לרכוש שולחן צר ולהוסיף לו מגירות או מדפים. כך או כך ניתן למצוא שולחנות יוקרתיים למשרד או לחדר העבודה הביתי שימלאו אחר כל צרכיכם.
 

עצבו פינת אירוח

משרדים ביתיים רבים כוללים בתוכם גם פינת אירוח לטובת קיום פגישות עם לקוחות או עמיתים. גם לנושא זה יש למצוא פתרונות בתחום הריהוט. אם ברצונכם לשלב במשרד הביתי שלכם פינה מסוג זה, חשוב קודם מה השטח שבכוונתכם להקצות לה. פינת אירוח, או פינת המתנה כולל בדרך כלל שולחן קטן וכמה כיסאות. הצבת כסאות משרד מעוצבים כבר בפינת האירוח מותירות רושם חיובי עם הכניסה למשרד.
 

פתרונות אחסון יוקרתיים למשרד

אחד האתגרים בעיצוב חדרי עבודה הוא סוגיית האחסון. לא פעם אנו משקיעים רבות בעיצוב אך שוכחים לתת מענה לכל אותם חפצים קטנים שנראה שאף פעם אין להם מקום מתאים. בסוגייה זו קיים מענה בצורת ריהוט משרדי יוקרתי לצורך איחסון. ארונות, מדפים, מגירות ושידות, אלו רק חלק מהפתרונות שאנו מציעים למי שמעוניין לעשות סדר ויחד עם זאת לשמור על מראה מעוצב ויוקרתי.
 
חברת אלטאגאמה משווקת ומוכרת רהיטים מעוצבים של מיטב מותגי היוקרה באירופה. הינכם מוזמנים להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם מהמבחר.