מטבח חכם מבית אלטאגאמה

IMG2A.jpg
אלטאגאמה >> מאמרים Articles >> מטבח חכם מבית אלטאגאמה

מטבח חכם מבית אלטאגאמה

המטבח מהווה את צומת מרכזית בכל בית ונועד לבישול, למפגשים חברתיים בין בני המשפחה ולאירוח חברים. במטבח המודרני נהוג להעביר זמן רב תוך כדי בישול ואפייה וכמובן אכילה. חברת אלטאגאמה (AltaGamma) המתמחה בתכנון ובעיצוב מטבחי יוקרה מציגה את הטרנד החדש והדור הבא של המטבחים המודרניים- המטבח החכם. החברה מציעה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המשתלבים באופן מושלם בעיצוב היוקרתי של המטבח החלומי שלכם, בהתאמה מלאה למידות הספציפיות של המטבח והבית ובהתאם לדרישותיכם הספציפיות, אורח חייכם והרגלי הבישול והאכילה.

 
 

המטבח החכם - הדור הבא

מטבח חכם כולל את מיטב הפתרונות הטכנולוגיים ושילוב מושלם בין המערכות המותקנות במטבח כגון- תאורה, חשמל, מערכות שמע משוכללות ומערכות מחשב ותקשורת. חברת אלטאגאמה מודעת לצרכי הלקוחות המשתנים אשר מעוניינים במטבח עם הנדסת אנוש מתקדמת בשילוב אמצעים טכנולוגיים חדשניים המאפשרים לנהל את העבודה במטבח ולשלוט במגוון מאפיינים של ניהול המערכות בבית. החברה מייצגת ומייבאת את מיטב החברות הפועלות בתחום המטבחים החכמים ומערכות הניהול והשליטה לבתים חכמים ומציעה עיצוב יוצא דופן של מטבחים מאובזרים בקפידה הכוללים מערכת מולטימדיה משוכללת ומערכות פיקוח ובקרה המייעלות את העבודה במטבח, מאפשרות שליטה מרחוק, תורמות לחיסכון בעלויות ומציעות פתרונות מתקדמים לניהול זמן יעיל יותר, כמובן תוך בישול ואפייה איכותיים וטובים יותר.

 

מטבח חכם חסכוני ויעיל

חברת אלטאגאמה מביאה את ניסיונה העשיר בתחום עיצובי מטבחי יוקרה ומציעה ללקוחותיה בארץ ובעולם פתרון מושלם של מטבחחכם. המטבח המודרני חייב להיות חסכוני ובאמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות ניתן לבצע מגוון פעולות מדודות ותחת בקרה וכך לתרום לחיסכון אנרגטי. כך לדוגמה תנור האפייה יפעל בדיוק לפי הזמן הנדרש לצליית בשר בגריל או לאפיית עוגה ולחמים ואילו מדיח הכלים ימחזר את המים. כמו כן, מטבחחכםכולל חיישני בטיחות כמו גילוי עשן בזמן, התראה על טמפרטורה גבוהה וחריגה ועוד. המטבח החכם מאפשר לכם לכבות ולהדליק את תאורת המטבח באמצעות שלט רחוק, לנצל את הפונקציות המתקדמות במכשירי החשמל המודרניים, להפעיל במקביל מספר מכשירי חשמל באופן יעיל וחסכוני ולשמור על בטיחות בני המשפחה ואורחיה.

 
מעוניינים לשמוע עוד על מטבח חכם מבית אלטאגאמה? פנו עוד היום באמצעות טופס צור קשר, ונציגנו ישוב אליכם בהקדם.