אודותינו About as

אלטאגאמה >> אודותינו About as
AltaGamma  הינה חברה בעלת ניסיון בינלאומי של למעלה מ- 15 שנה בתחום עיצוב וריהוט הבית. החברה מציעה ללקוחותיה בישראל מגוון רחב של פתרונות עיצוב הכוללים מטבחים, סלונים, חדרי שינה, ריהוט מרופד, ריהוט משרדי יוקרתי, אביזרים משלימים וגופי תאורה המיובאים בלעדית מלמעלה מ 200 ספקים מגרמניה, איטליה, צרפת, הולנד ובלגיה. באולמות התצוגה בהרצליה פיתוח וברחובות תוכלו לבחור את פתרון העיצוב הייחודי שישדרג את הבית או המשרד ויעניקו לו מראה מודרני ויוקרתי.


לחברת AltaGamma מספר שותפים אסטרטגיים באיטליה ובגרמניה, אשר יוצרים ומבצעים בשיתוף החברה פרויקטים מורכבים ברחבי העולם. בנוסף לכך חברת AltaGamma הינה גם יצרנית בתחום רהיטים מעוצבים באיטליה ובישראל.  
החברה מפעילה מערכת לוגיסטית מתקדמת לאספקה והרכבה של כל מוצרי הייבוא והייצור העצמי, ומקפידה להציע ללקוחותיה את התנאים המסחריים הטובים ביותר. עובדי החברה עוברים הכשרה במפעלי הייצור בחו"ל והינם מיומנים במתן מענה מקצועי לדרישות לקוחותיה. בחברת AltaGamma מחוייבים למתן יחס אישי ומקצועי ללקוח לאורך כל הדרך.

ב AltaGamma ממוקדים בשיתוף פעולה עם האדריכלים והמעצבים. באולמות התצוגה שלנו ימצאו המעצבים מגוון רחב של רהיטים ואבזרים מקוריים שיאפשר להם להגשים את חלומות העיצוב הנועזים ביותר.

בנוסף מספקת החברה מגוון רחב של מוצרים גם ללקוחות מוסדיים, משרדים, בתי מלון, מסעדות, חנויות, וכו '.

 
בכדי לענות על צרכי הלקוחות מפעילה AltaGamma  מגוון שירותים מיוחדים:
•  ביקור מעצבי הבית בבית הלקוח או במשרד האדריכל עם קטלוגים ודוגמאות המוצרים
•  שירות שילוח והרכבה על ידי צוותי המקצוע של החברה
•  מערך שירות לקוחות זמין ומיומן.
 
נשמח לראותכם באחד מאולמות התצוגה שלנו!